Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Toporzysko

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 833 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą działki budowlanej w oddalonym o pół godziny od Torunia Toporzysku- gmina Zławieś Wielka. - 1833 m2. Szukasz przestronnej działki niedaleko Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Dom - Toporzysko - 10 km od Bydgoszczy - stan deweloperski "plus" Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, którą Ty zamienisz w dom. Budynek w pięknej okolicy, na obrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

97 911 zł989 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 989 m położona w miejscowości Toporzysko, w gminie Zławieś Wielka. Działka nr 43/12 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

729 000 zł102 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

i podatku pcc 2%! dom na zamówienie! Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy - Julian - Toporzysko, blisko Torunia i Bydgoszczy! Marzysz o spokojnym życiu wśród natury, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

101 500 zł1 015 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Toporzysko, położone na trasie Toruń-Bydgoszcz. Dostępne powierzchnie działek wahają się od 807 m2 do 2745 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

950 000 zł171 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Bolek czeka na nowego właściciela! bez podatku pcc I prowizji! Poznaj Bolka - dom z duszą i charakterem, który zagościł w Toporzysku, byś miał blisko zarówno do Torunia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 500 zł1 699 m² 58,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 701 m² 58,73 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 701 m² 58,73 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

649 000 zł109 m² 5 947,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy, wolnostojący dom (109 m2) w zacisznej miejscowości Toporzysko. Funkcjonalny układ domu pozwolił na wygospodarowanie trzech sypialni, salonu z jadalnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 500 zł1 705 m² 58,36 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2000m2 położona w miejscowości Toporzysko, gm. Zła Wieś Wielka. Grunt z możliwością podziału, położony w północnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 800 zł1 700 m² 58,71 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 701 m² 58,73 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

100 000 zł1 700 m² 58,82 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

689 000 zł102 m² 6 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Kontakt do opiekuna oferty Brak pcc! Na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu mieszkaniowym w podbydgoskim Toporzysku. Projekt tego niewielkiego domu został tak przemyślany, aby część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Toporzysko

Toporzysko,małopolskie

183 000 zł6 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjne przylegające do siebie działki położone w miejscowości Toporzysko (powiat suski, gmina Jordanów, obręb Toporzysko). Działki są wspaniale położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Podleśna

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

380 000 zł9 578 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 9 578 m2 - położonej w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

105 000 zł1 700 m² 61,76 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

689 000 zł102 m² 6 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Kontakt do opiekuna oferty Brak pcc! Na sprzedaż wolnostojący dom na osiedlu mieszkaniowym w podbydgoskim Toporzysku. Miejscu, gdzie natura otacza nas z każdej strony, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 514 m² 105,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toporzysko to miejscowość położona w gminie Zławieś Wielka. Zlokalizowana jest między dwoma dużymi miastami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 514 m² 108,98 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

112 400 zł1 501 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Toporzysko (gmina Zławieś Wielka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

1 349 000 zł236 m² 5 720,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

***** Dom wolnostojący ***** 3003 m2 działki ***** ***** salon wysokości prawie 6 metrów ***** 4 duże sypialnie **** 2 łazienki ***** ***** minimalne koszty utrzymania (pompa ciepła i panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł198 m² 6 806,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży nowoczesnego 6 pokojowego domu wolnostojacego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł19 042 m² 94,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położoną w doskonałej lokalizacji - w połowie drogi między Bydgoszczą a Toruniem, przy głównej trasie. Kluczowe cechy nieruchomości: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

235 000 zł3 902 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Zapraszam do zapoznania z ofertą działki w Toporzysku. Działka położona przy drodze asfaltowej, z jednej graniczy z lasem, w okolicy zabudowania domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

108 000 zł1 788 m² 60,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

120 020 zł1 412 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka między Bydgoszczą a Toruniem - idealna na Twój dom! Jeśli marzysz o własnym domu w atrakcyjnym miejscu z łatwym dostępem do obu miast, ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

139 900 zł2 114 m² 66,18 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

112 500 zł1 500 m² 75 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

115 000 zł1 331 m² 86,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w cichym i spokojnym miejscu w Toporzysku gmina Zławieś Wielka! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną. Usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toporzysko,małopolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 984 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 250 m2 w miejscowości Toporzysko, gm. Jordanów. Dom usytułowany na działkach nr ew. 4293/1, 2080/2, 2081/4, 4293/2 o pow. 2984 m2. Przyziemie: garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł19 042 m² 94,53 zł/m²

 

 

 

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

181 500 zł3 000 m² 60,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działek budowlanych. Dwie działki o powierzchni 3000 m.kw z wydanymi warunkami zabudowy na trzy domy na każdej. Możliwość podzielenia na mniejsze 1000 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

93 000 zł960 m² 96,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 960 m2. z mediami (prąd,woda) z bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy i Torunia. Obecnie z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny wolno stojący.W sąsiedztwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

111 700 zł1 414 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Doskonale położona działka budowlana za przystępną cenę 79 zł/m. Toporzysko gm. Zławieś Wielka Działka z wydanymi warunkami zabudowy. Media: prąd, woda, kanalizacja - bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Toporzysko

Toporzysko,małopolskie

497 000 zł8 573 m² 57,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu przy lesie? Sprawdź tą ofertę! Działka rolno-budowlana położona pod lasem, to atrakcyjne miejsce dla osób szukających miejsca na budowę domu z bliskością natury. Taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

590 000 zł102 m² 5 770,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie sprzedaży dom w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 102,24mkw wybudowany na działce 1000mkw W skład budynku wchodzi: wiatrołap [m2]: 4,69 Spiżarnia [m2]: 2,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

996 200 zł9 962 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna